
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Type | Tube |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Current Rating | 4 A |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Color | Clear, Silver |
| Packaging | Bag |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Size | 5.20 mm x 20.00 mm |
Stock: 1570
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11232
Ext.Price$0.11232
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11232 | $0.11232 |
| 10 | $0.05616 | $0.56160 |
| 50 | $0.05038 | $2.51900 |
| 100 | $0.04520 | $4.52000 |
| 500 | $0.03802 | $19.01000 |
| 1000 | $0.03376 | $33.76000 |
| 3000 | $0.03202 | $96.06000 |
| 5000 | $0.03037 | $151.85000 |
| 10000 | $0.02881 | $288.10000 |
